Obľúbená hudba v každej miestnosti? Vďaka Loxone sa bude pohybovať po dome spolu s vami!

multiroom audio loxone

Multi Room Audio Loxone umožňuje to, čo sa predtým zdalo nemožné. Prenesenie hudby z jednej miestnosti do druhej bez prenášania reproduktora! Zvukové systémy v miestnostiach naplnia každú z vašich miestností rovnakou alebo odlišnou hudbou.

Audio server - najflexibilnejšie audio riešenie pre každú budovu

Audio server v kombinácii s kvalitnými, pasívnymi reproduktormi vytvára pôsobivý zážitok s brilantným zvukom. Či už je to tichá hudba pustená ako podmaz alebo hlasná party hudba – audio server zvládne všetky požiadavky na výbornú.

Skombinujte jeho 4 integrované audio výstupy do ľubovoľnej skupiny a získajte hudbu vo všetkých miestnostiach. Jeho neobmedzená rozšíriteľnosť robí systém nekonečne flexibilným a voľne škálovateľným.

Audio server vieme takmer neviditeľne a úplne hladko integrovať do inteligentnej budovy: ako hlasitý alarm v reštaurácii, inteligentný zvonček v inteligentnom dome, pre individuálne oznámenia v kancelárii a oveľa viac.

Kvalitný, špeciálne vyvinutý hardvér a softvér zabezpečuje, že je audio server absolútne bezúdržbový. Konfigurácia prebieha v Loxone Config.

multiroom audio loxone
Multi room audio - plne integrované
Inteligentný zvonček

Loxone Music Server umožňuje ozvučiť každú miestnosť samostatne alebo hrať hudbu vo všetkých miestnostiach súčasne. Ešte viac: Vďaka Loxone Music Serveru sa váš multi-room audio systém stane plne integrovanou súčasťou vašej inteligentnej domácnosti.

Ak niekto zazvoní na zvonček, zvuk podľa vlastného výberu zaznie v každej miestnosti. Ak už deti spia, reproduktory zostanú ticho a o návšteve budete informovaní blikajúcou kontrolkou. Prípadne si môžete zvoliť, že v detských izbách zvonček zvoniť nebude.

Alarm
Jemný budík

S Loxone Music Serverom môžete implementovať funkciu akustického alarmu, ktorá vás včas informuje o hroziacom nebezpečenstve. Ak sa spustí alarm, hudobný server prehrá tón alarmu v plnej hlasitosti a vo všetkých zónach.

Loxone Smart Home vás zobudí tak, ako chcete: vo vašej spálni, s hudbou podľa vlastného výberu. Okrem toho môžete nastaviť žalúzie, ktoré sa spolu s budíkom automaticky odostrú a zobudia Vás tak lúče slnka a obľúbená hudba.

Mnoho produktov zakúpite prostredníctvom e-shopu TheLamp. Ak však uvažujete nad stavbou a Loxone systémom prídite si k nám, do showroomu, systém osobne vyskúšať a prekonzultovať ponuku a nacenenie ZDARMA! Tešíme sa na Vás v TOZO Gallery, na Pivovarskej 15 v Nitre.