O nás

TOZO Gallery prináša bývanie budúcnosti. A nie len to! Nie sme klasická predajňa, pracujeme ako štúdio moderného bývania!

O našom showroome

E-shop Thelamp vznikol ako súrodenec galérie moderného bývania TOZO Gallery. Disponujeme širokým výberom popredných aj dostupných výrobcov svietidiel vysokej kvality. Nakoľko sa zameriavame na individuálny prístup, na našom eshope nájdete len výber svietidiel, ktoré Vám vieme dodať. 

V sekcii značky nájdete celé naše portfólium, akékoľvek svietidlo z daných značiek Vám vieme objednať, na mieru vyskladať, upraviť a dodať. Ak však sami neviete čo je vhodné, radi Vám pomôžeme. Naši light dizajnéry sa špecializujú na návrh, dodanie a kompletné poradenstvo pri výbere dizajnového osvetlenia. V TOZO zohľadňujeme okrem estetickej stránky aj technické parametre tak, aby sme Vám navrhli a dodali ideálne osvetlenie pre interiér či exteriér. Vďaka našej úzkej spolupráci s mnohými svetovými výrobcami svietidiel sa postaráme o kvalitné a energeticky efektívne osvetlenie vašej domácnosti, kancelárie, alebo komerčného priestoru s prihliadnutím aj na váš rozpočet.

Akékoľvek otázky nám môžete písať na info@thelamp.sk