Dizajnérka Maria Berntsen si predstavovala šperky pre dom.  Minimalistický dizajn tohto svietidla, ktorý vyhovuje klasickej architektúre je výsledkom jej fantázie. Rám elegantne obklopuje zdroj svetla, ktoré svieti hore a dole v grafickom efekte.

Najnovšia technológia LED a IoT je integrovaná do svetelného zdroja a Fold nástenné je súčasťou rady Nordlux Smart Light, čo umožňuje ovládať svetlo z mobilného telefónu pomocou hlasového ovládania alebo pomocou inteligentného senzora Nordlux. Kontrolné svetlo sa automaticky rozsvieti pri zotmení a po detekcii pohybu sa úplne rozsvieti. Týmto krásnym nástenným svietidlom sa tak spojí dizajn, funkčnosť a inovácia.

nordlux logo square

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Farba

Biela, Čierna, Medená, Mosadzná, Oceľová

Veľkosť

10, 15

IP krytie

54

Typ svetelného zdroja

LED integrované

Farba svetla

3000K

Max. výkon

2×3,5W

Svetelný tok

225lm

Materiál

Hliník/plast

Rozmery (V/Š)

10 – 15 / 10
15 – 21/15

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Brand

Nordlux