Zdržanlivosť a priamosť kolekcie podčiarkuje minimalistický LED svetelný zdroj zasadený do tela z lakovaného a lešteného hliníka. Kolekcia Night Birds obsahuje tri svetlá s rôznymi polohami krídel, ktoré zobrazujú rôzne fázy letu vtákov. Svietidlá sú dostupné v bielom a tmavom prevedení. Nočné vtáky fungujú najlepšie vo veľkých kŕdľoch. 

Svetlo sa skladá z kovového tela s objímkou GU10. Možnosť výberu interiérového svietidla s IP0 krytím IP20 alebo exteriérového s IP54.

BROKIS je česká prémiová značka svietidiel, ktorá predstavuje syntézu vynikajúceho dizajnu, špičkovej kvality a pozoruhodného remeselného spracovania českých sklárskych remeselníkov. Originálne kolekcie osvetlenia BROKIS, vytvorené renomovanými českými a zahraničnými dizajnérmi, si neustále získavajú medzinárodné uznanie. Spoločnosť kombinuje ručne fúkané sklo s ďalšími rafinovanými materiálmi, ako je drevo a ručne lisovaný kov, v odvážnych svetelných kompozíciách, ktoré posúvajú hranice súčasného dizajnu. Portfólio Brokis obsahuje moderné funkčné svietidlá, dekoratívne predmety a jedinečné riešenia osvetlenia pre architektov a interiérových dizajnérov. 

Brokis je dieťaťom úspešného českého podnikateľa a inžiniera Jana Rabella. V roku 2006 založil značku Brokis ako platformu na oživenie a pozdvihnutie českého sklárstva do nových výšin a zachovanie generácií vedomostí a remeselnej zručnosti. Brokis sa pevne etabloval ako popredný inovátor v oblasti osvetlenia skla.

Farba

Biela, Čierna

IP krytie

20, 54

Typ svetelného zdroja

GU10 (nie je v dodávke)

Veľkosť

1.0, 2.0, 3.0

Rozmery:

Viď obr.

Materiál

Sklo/kov