SPONGE závesná lampa má trojstupňový stmievač. Stmievanie sa nastavuje dotykom. Intenzita svetla stlmiteľná v 3 krokoch: plné osvetlenie (doba svietenia 5 hod./batéria) – stredne tlmené osvelenie (9 hod. výdrž batérie) – tlmené osvetlenie (18 hod. výdrž batérie). Súčasťou balenia je micro USB napájací kábel.

5 ročná garancia na LED. 

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé.

Dizajnérske štúdio SAYS WHO:

Dvojica Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve založili štúdio už v roku 2010. Severský dizajn je najväčšou inšpiráciou pre celý tím. Štúdio SAYS WHO má svoju kanceláriu v Ega a práve prístav poskytuje silnú atmosféru prírodných živlov a ohromujúci výhľad na more.

Hmotnosť 0,55 kg
Farba

Biela

Farba svetla

2700K

IP krytie

65

Typ svetelného zdroja

LED integrované

Stmievateľnosť

3-krokové

Materiál

Kov/plast

Rozmery v cm (V/Š/H)

55,5 / 20 / 20

Dĺžka napájacieho kábla

150cm

Napájanie

batéria / USB kábel

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Brand

Nordlux