Svietidlo FLORA tvory 60 kovových okvetných plátkov ktoré pripomínajú práve rozkvitajúci puk rastliny Monstera Deliciosa. V lampe je matný zdroj svetla s UV ochranou kvôli zachovaniu farby použitého materiálu. Lesklý povrch okvetných plátkov vytvára sofistikovanú žiaru a hru odleskov, ako keď zapadá slnko nad poľom zrelej pšenice. Svietidlo je navrhnuté brazilským dizajnérom Zanini de Zanine a vyrobené z materiálu Steelflex. Svietidlo sa jednoducho čistí vďaka magnetickému uchyteniu tienidla. Na demontáž nie je potrebný žiadny skrutkovač a ani iné náradie.

 

Steelflex®:  pokrokový materiál ktorý svojím zrkadlovým povrchom dokonale odráža svetlo. Rovnako ako ostatné materiály používané spoločnosťou SLAMP: sa aj tento vyznačuje neodmysliteľnou flexibilitou.

Talianska spoločnosť SLAMP: S.p.A. vznikla v roku 1994 s cieľom vytvoriť originálne svietidlá z inovatívnych materiálov. Na dizajne svietidiel sa od začiatku podieľa množstvo známych dizajnérov ako Munari alebo Zaha Hadid. V pestrej ponuke svietidiel navrhnutých na základe najnovších trendov nájdete stojanové a stolové svietidlá a tiež stropné a nástenné svietidlá. V júly 2012 spoločnosť SLAMP: získala za svoju kolekciu svietidiel VELI medzinárodnú cenu RED DOT. Od roku 1995 je RED DOT jedným z najprestížnejších ocenení na medzinárodnej úrovni v oblasti designu.

Svietidlá SLAMP: sú vyrobené z mimoriadnych materiálov OPALFLEX®, CRISTALFLEX®, STEELFLEX®. Ide o veľmi ohybné a vysoko kvalitné plastové materiály, ktoré sú netrieštivé a majú jedinečné sveteľné vlastnosti.

  • OPALFLEX® – pôvodná zmes polymérov a špeciálnych prísad s unikátnymi vlastnosťami pre rozptyl svetla. Spoločnosť SLAMP: na tento materiál získala patent a exkluzívne výrobné práva.
  • CRISTALFLEX® – priehľadný materiál vyvinutý spoločnosťou SLAMP: a vyrobený firmou Bayer Vivak®. Jasný a transparentný ako sklo, pritom však ľahký a odolný ako len moderný materiál môže byť. To robí svietidlá SLAMP: originálne, vizuálne ľahké a moderné.
  • STEELFLEX® – pokrokový materiál ktorý svojím zrkadlovým povrchom dokonale odráža svetlo. Rovnako ako ostatné materiály používané spoločnosťou SLAMP: sa aj tento vyznačuje neodmysliteľnou flexibilitou.

Svietidlá SLAMP: slúžia výborne ako dizajnový prvok interiéru, ktorý dokáže ozvláštniť akýkoľvek priestor, pretože fantázii sa u výrobcu SLAMP: medze nekladú.

Hmotnosť 8 kg
Farba

Biela, Medená, Strieborná, Zlatá

Svetelný zdroj

E27: 3 x 10W – LED Filament alebo 3 x 20W – FBT stmievateľné

Materiál

GOLDFLEX® / STEELFLEX® / COPPERFLEX® Methacrylate Sphere

Rozmer

50 x 50 x h170xm

Príslušenstvo

MagneticSystem®

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Brand

SLAMP