Aj napriek industriálnej inšpiráciu je lampa Scantling vhodná do domáceho použitia a to najmä vďaka kombinácii dreva a kovu. Jej prepracovaná funkčnosť hraničí s geniálnou dokonalosťou. Prekvapí každým premysleným detailom.

Katalánsky výrobca dizajnových a dekoračných svietidiel.

V ponuke Marset nájdete moderné svietidlá s prepracovaným dizajnom do interiéru i exteriéru. Pohľad, akým Marset na svetlo pozerá, ho odlišuje od ostatných. Vníma ho ako celok, ktoré vytvára charakteristickú atmosféru a prispieva k zlepšeniu života. Spojenie praktického a zážitkového vnímania navodzuje príjemný pocit daného okamihu.

Spoločnosť Marset bola založená v 40. rokoch v Španielsku ako rodinný podnik. Dnes už je Marset prestížnou značkou a sústredí sa výhradne na svietidlá. Svoje skúsenosti a pohľad dopredu je v súčastnosti oceňovaný aj prestížnymi cenami za dizajn, mezi nimi Red Dot Award 2016 či DME Award 2015.

Svietidlá vytvárajú v spolupráci so skúsenými produktovými dizajnérmi, ktorí s využitím vysoko technickej precíznosti a neohraničenej kreativity objavujú stále nové funkcie. Dodávajú svietidlám nadčasovosť a nové možnosti využitia. Toto neutíchajúce hľadanie nových smerov, v kombinácii s predstavivosťou tvorí rozmanitú kolekciu dekorativnych svietidiel Marset.

Farba

Biela, Čierna

Typ svetelného zdroja

E27 (nie je v dodávke)

IP krytie

20

Rozmery (Ø/V/Rameno)

9,5 cm / 59,2cm / 40cm

Materiál

lakovaná železná konštrukcia
masívne dubové rameno

Typ vypínača

zabudovaný na difúzore

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Brand

marset