Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu a jednoduchému tvaru je ARTIST krásnym kandidátom na budúcu klasiku. Ako naznačuje názov, Artist, je modelovaný zo sveta hudby – inšpirovaný bubnovými činelmi. Jeho ľahkosť a teplo okamžite vytvárajú veľmi osobitú atmosféru. Tenká konštrukcia používa LED panel. Rad ARTIST je vyrábaný vo dvoch veľkostiach a dostupný v medi, matnej šedej, čiernej a striebornej farbe. Za oceneným dizajnom stojí Bonnelycke MDD.

5 ročná garancia na LED.

Svietidlo Artist vynikne nad jedálenským stolom, ale osobitým a funkčným doplnkom je aj v kancelárii či pracovni.

Design for the people je dizajnová a inovatívna rada svietidiel od dánskej spoločnosti Nordlux. Táto severská spoločnosť sa výrobe svietidiel venuje už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. Za každým dizajnom Design for the people stojí množstvo uznávaných dánskych dizajnérov, ktorí sa snažia vytvárať osvetlenie, ktoré dokonale zvádza, kde krása a funkčnosť idú ruka v ruke.

Medzi popredných dizajnérov patria:

KAARE BAEKGAARD

Dizajnér prikláňajúci sa k jednoduchosti, v ktorej nachádza krásu a ladnosť. Inšpirovaný svetom geometrie vytvára lampy bez zbytočných a gýčových detailov.

JORGEN BUCHWALD

Impulzom k navrhnutiu dokonalej lampy je túžba vytvoriť jednoduché, ale nadčasové osvetlenie. Jeho svietidlá vám pomôžu vytvoriť komplexné svetelné riešenie vo vašom byte či dome a esteticky prepojiť celkový dojem v interiéry. Osvetlenie sa stane šperkom vášho bývania a dokáže uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov.  

BJORN + BALLE

Toto dizajnérskej duo navrhuje svietidlá so zmyslom pre aktuálne trendy… Sú autormi svietidla STRAP36 ktoré v roku 2017 získalo dve prestížne dizajnérske ocenenia – Red Dot Design Award a iF Design Award.

Farba

Beige, Čierna, Medená, Sivá

Typ svetelného zdroja

LED integrované

Farba svetla

2700K

Svetelný tok

1000lm
1460 Im

Veľkosť

25, 40

IP krytie

23

Materiál

kov

Farba difúzera

Opálová biela

Kábel

Textilný/300cm

Rozmery (V/Ø)

5,25/ 25cm
5,86cm / 40cm

Výkon

14W
24W

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Brand

Design For The People

Nordlux