Inovatívny a hravý dizajn robí z Josefine dekoratívnu a modernú sériu. Prísna trubica prispieva k priemyselnému vzhľadu, ktorý dopĺňa drsný a moderný dekor. Na rozdiel od priemyselného výrazu sú krásne mosadzné detaily a mäkké tvary, ktorých výsledkom je neuveriteľne dekoratívna séria, ktorá vyvážene minimalizuje a eleganciu tým najlepším možným spôsobom. Okrem toho séria Josefine umožňuje osobnosť pri použití dekoratívnych svetiel a osvetľuje miestnosť tým najlepším možným spôsobom.

Prívesková lampa Josefine je krásnou reinterpretáciou tradičného lustru, kde nastaviteľné hlavy žiaroviek, ktoré sa dajú otočiť o 360 °, dodávajú výzdobe úplne nový výraz.

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé.

Hmotnosť -
Farba

Čierna, Mosadzná

IP krytie

20

Napätie

230V

Typ svetelného zdroja

E27 (nie je v dodávke)

Veľkosť

6, 7

Rozmery v cm (výška / dĺžka / šírka)

6 – 7,9 / 55 / 55
7 – 4,4 / 45 / 91cm

Materiál

kov/mosadz

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Brand

Nordlux