Linear On

Linear On so svetelným zdrojom – LED SMD. Svietidlo je vyrobené z hliníka, difúzor z polykarbonátu. Použitie – všeobecné alebo akcentační osvetlenie, určené pre obytné alebo komerčné priestory (chodby, šatníky, vstupné priestory, bar, recepcia, pracovné miesta, izby, kancelárie, zasadačky).

Svietidlá Led2 spájajú príjemný čistý dizajn s kvalitou, výbornými technickými parametrami a dostupnou cenou. Vďaka tomu sú naozaj zaujímavou možnosťou osvetlenia interiérov a exteriérov. Značka Led2 ponúka moderné osvetlenie s možnosťou prepojenia na smart home riešenia Vášho bývania alebo kancelárie.

Ponúkame Vám ich bohatý sortiment, z ktorého si určite vyberiete ideálne svietidlo aj vy. Sortiment navyše neustále dopĺňame a snažíme sa tovar držať skladom, preto svoje osvetlenie môžete mať doma už do niekoľkých dní od objednania.

Okrem stropných, závesných, nástenných či zapustených LED svietidiel Vám ponúkame aj moderné riešenie osvetlenia pomocou LED pásov, ALU profily či maximálne funkčné lištové systémy. To všetko nájdete v ponuke svietidiel LED2.

Farba

Biela, Čierna

Typ svetelného zdroja

LED integrované

Farba svetla

3000K

Výkon 5

10W/1050 lm

Výkon 10

20W/2100 lm

IP krytie

20

Stmievateľnosť

DALI/PUSH, NIE

Napätie

220…240 V

Veľkosť

10, 5

Materiál

Hliník/Polykarbonát

Vyžarovací uhol

45°

Rozmery v mm 5

D137 x H34,5 mm x V.81 mm

Rozmery v mm 10

D270 x H34,5 mm x V.81 mm