Lampa je navrhnutá tak, aby odrážala súčasné trendy. MIB prináša čistú líniu v domácej dekorácii a rýchlo nájde svoje správne miesto vďaka elegantnému dizajnu. Prednosťou je dlhý záves, ktorý umožňuje inštaláciu v miestnostiach s vysokými stropmi. Dĺžku závesu je možné prispôsobiť.

 

Svetelné zdroje použiteľné do lampy MIB 6 sú na päticu GU10, ľahko sa dajú vymeniť a navyše v LED variante ponúkajú nenahraditeľnú úsporu.

Design for the people je dizajnová a inovatívna rada svietidiel od dánskej spoločnosti Nordlux. Táto severská spoločnosť sa výrobe svietidiel venuje už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. Za každým dizajnom Design for the people stojí množstvo uznávaných dánskych dizajnérov, ktorí sa snažia vytvárať osvetlenie, ktoré dokonale zvádza, kde krása a funkčnosť idú ruka v ruke.

Medzi popredných dizajnérov patria:

KAARE BAEKGAARD

Dizajnér prikláňajúci sa k jednoduchosti, v ktorej nachádza krásu a ladnosť. Inšpirovaný svetom geometrie vytvára lampy bez zbytočných a gýčových detailov.

JORGEN BUCHWALD

Impulzom k navrhnutiu dokonalej lampy je túžba vytvoriť jednoduché, ale nadčasové osvetlenie. Jeho svietidlá vám pomôžu vytvoriť komplexné svetelné riešenie vo vašom byte či dome a esteticky prepojiť celkový dojem v interiéry. Osvetlenie sa stane šperkom vášho bývania a dokáže uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov.  

BJORN + BALLE

Toto dizajnérskej duo navrhuje svietidlá so zmyslom pre aktuálne trendy… Sú autormi svietidla STRAP36 ktoré v roku 2017 získalo dve prestížne dizajnérske ocenenia – Red Dot Design Award a iF Design Award.

Hmotnosť 0,89 kg
Farba

Biela, Čierna

Typ svetelného zdroja

GU10 (nie je v dodávke)

IP krytie

20

Napätie

230V

Materiál

kov

Rozmery tienidla (výška / Ø)

27cm / 6cm

Farba kábla podľa svietidla

biely/čierny
300cm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Brand

Design For The People

Nordlux