Návrhári Bjorn + Balle skvelo využili kombináciu kovu a kože a vytvorili ďalší originálny kúsok balancujúci na hrane klasického industriálneho dizajnu. Závesné svietidlo je v ponuke už v piatich veľkostiach a štyroch prevedeniach. Ku každému svietidlu dostanete kožené popruhy v čiernom a hnedom prevedení a je len na vás, aký bude výsledný vzhľad vášho svietidla. Svietidlo Strap je vhodné nad jedálenský stôl, do obývacej izby a tiež napríklad do odpočinkovej zóny.  

Design for the people je dizajnová a inovatívna rada svietidiel od dánskej spoločnosti Nordlux. Táto severská spoločnosť sa výrobe svietidiel venuje už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. Za každým dizajnom Design for the people stojí množstvo uznávaných dánskych dizajnérov, ktorí sa snažia vytvárať osvetlenie, ktoré dokonale zvádza, kde krása a funkčnosť idú ruka v ruke.

Medzi popredných dizajnérov patria:

KAARE BAEKGAARD

Dizajnér prikláňajúci sa k jednoduchosti, v ktorej nachádza krásu a ladnosť. Inšpirovaný svetom geometrie vytvára lampy bez zbytočných a gýčových detailov.

JORGEN BUCHWALD

Impulzom k navrhnutiu dokonalej lampy je túžba vytvoriť jednoduché, ale nadčasové osvetlenie. Jeho svietidlá vám pomôžu vytvoriť komplexné svetelné riešenie vo vašom byte či dome a esteticky prepojiť celkový dojem v interiéry. Osvetlenie sa stane šperkom vášho bývania a dokáže uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov.  

BJORN + BALLE

Toto dizajnérskej duo navrhuje svietidlá so zmyslom pre aktuálne trendy… Sú autormi svietidla STRAP36 ktoré v roku 2017 získalo dve prestížne dizajnérske ocenenia – Red Dot Design Award a iF Design Award.

Farby

béžová, Biela, Čierna, Opálové biele sklo

Typ svetelného zdroja

E27 (nie je v dodávke), GU10 (nie je v dodávke)

Veľkosť

15, 27, 36, 48, 68

IP krytie

20

Rozmery (Ø/V)

16 – 16,5cm / 17cm
27 – 27cm / 27cm
36 – 36cm / 35cm
48 – 48cm / 48cm
68 – 60,7cm / 68cm

Výkon

16 – GU10 (35W)
27, 36, 48, 68 – E27 (60W)

Materiál

kov

Kábel

textilný/300cm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Brand

Design For The People

Nordlux