Bicoca by Christophe Mathieu, 2017

Bicoca od Marset je hravé svieidlo, ktoré vnesie živit do každého priestoru.  Základné geometrické tvary s naklápateľným tienidlom na nasmerovanie svetla. Svietidlo si môžete vziať do všetkých svojich osobných miestností na čítanie.

Široká škála farieb odtieňov poskytuje možnosť pre akýkoľvek vkus a akýkoľvek priestor. Bicoca je malá, ovládateľnáa všestranná.

 

Katalánsky výrobca dizajnových a dekoračných svietidiel.

V ponuke Marset nájdete moderné svietidlá s prepracovaným dizajnom do interiéru i exteriéru. Pohľad, akým Marset na svetlo pozerá, ho odlišuje od ostatných. Vníma ho ako celok, ktoré vytvára charakteristickú atmosféru a prispieva k zlepšeniu života. Spojenie praktického a zážitkového vnímania navodzuje príjemný pocit daného okamihu.

Spoločnosť Marset bola založená v 40. rokoch v Španielsku ako rodinný podnik. Dnes už je Marset prestížnou značkou a sústredí sa výhradne na svietidlá. Svoje skúsenosti a pohľad dopredu je v súčastnosti oceňovaný aj prestížnymi cenami za dizajn, mezi nimi Red Dot Award 2016 či DME Award 2015.

Svietidlá vytvárajú v spolupráci so skúsenými produktovými dizajnérmi, ktorí s využitím vysoko technickej precíznosti a neohraničenej kreativity objavujú stále nové funkcie. Dodávajú svietidlám nadčasovosť a nové možnosti využitia. Toto neutíchajúce hľadanie nových smerov, v kombinácii s predstavivosťou tvorí rozmanitú kolekciu dekorativnych svietidiel Marset.

Farba

Antracitová, Bledomodrá, Off white, Staroružová, Vínová, Žltá

Farba svetla

2700K

IP krytie

20

Napájanie

Dobíjateľný zdroj (vrátane kábla USB to USB-C)

Typ svetelného zdroja

LED integrované

Stmievateľnosť

3-krokové

Typ vypínača

ON/OFF na základni

Svetelný výkon

3,5W/398lm

Materiál

Polykarbonát/nehrdzavejúca oceľ

Rozmery

Viď obr.