Produktová rada Cera je vyrobená z mosadze, ktorá dodáva priestoru celkový teplý, útulný a exkluzívny dizajn. Okrúhly tvar tienidla dotvára celkový vizuál.

5 ročná garancia na LED.

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé.

Dizajnérske štúdio SAYS WHO:

Dvojica Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve založili štúdio už v roku 2010. Severský dizajn je najväčšou inšpiráciou pre celý tím. Štúdio SAYS WHO má svoju kanceláriu v Ega a práve prístav poskytuje silnú atmosféru prírodných živlov a ohromujúci výhľad na more.

Hmotnosť 2,06 kg
Farba

Mosadzná

IP krytie

20

Napätie

230V

Typ svetelného zdroja

E14 (nie je v dodávke)

Typ vypínača

ON/OFF na kábli

Materiál

Kov

Rozmery v cm (V / Ø tienidla)

48 / 24

Dĺžka kábla v cm

150

Max. výkon

40W

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Brand

Nordlux