Ellen stolové svietidlo

Ellen stolové svietidlo prinášame v troch farebných prevedeniach čiernej, zlatej a striebornej. Vďaka tomu ho ľahko dokombinujte do moderného aj elegantného interiéru. Jemné svetlo oceníte nie len v spálni, ale aj pracovni či detskej izbe.

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé.

 

Dizajnérske štúdio SAYS WHO:

Dvojica Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve založili štúdio už v roku 2010. Severský dizajn je najväčšou inšpiráciou pre celý tím. Štúdio SAYS WHO má svoju kanceláriu v Ega a práve prístav poskytuje silnú atmosféru prírodných živlov a ohromujúci výhľad na more.

Farba

Azúrová, Biela, Česaný hliník, Čierna, Zlatá

IP krytie

20

Typ svetelného zdroja

E14 (nie je v dodávke)

Materiál

Kov / Matné sklo

Rozmery v cm (V / Ø tienidla)

41.5 / 20

Dĺžka kábla v cm

150

Typ vypínača:

ON / OFF na kábli

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Brand

Nordlux