Lampa je navrhnutá tak, aby odrážala súčasné trendy. PURE prináša štýlovú jednoduchú líniu v domácej dekorácii a rýchlo nájde svoje správne miesto vďaka elegantnému dizajnu. Pochádza z dizajnérskej firmy Bonnelycke MDD.

Rada svietidiel PURE v kombinácii kov/drevo a severského štýlu je vhodná do interiéru domácnosti, kde sa snažíte vytvoriť teplo domova alebo chcete vniesť kúsok industriálneho štýlu. Nájde si svoje miesto v obývačke, na stene v spálni či oddychovej zóne.

Design for the people je dizajnová a inovatívna rada svietidiel od dánskej spoločnosti Nordlux. Táto severská spoločnosť sa výrobe svietidiel venuje už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. Za každým dizajnom Design for the people stojí množstvo uznávaných dánskych dizajnérov, ktorí sa snažia vytvárať osvetlenie, ktoré dokonale zvádza, kde krása a funkčnosť idú ruka v ruke.

Medzi popredných dizajnérov patria:

KAARE BAEKGAARD

Dizajnér prikláňajúci sa k jednoduchosti, v ktorej nachádza krásu a ladnosť. Inšpirovaný svetom geometrie vytvára lampy bez zbytočných a gýčových detailov.

JORGEN BUCHWALD

Impulzom k navrhnutiu dokonalej lampy je túžba vytvoriť jednoduché, ale nadčasové osvetlenie. Jeho svietidlá vám pomôžu vytvoriť komplexné svetelné riešenie vo vašom byte či dome a esteticky prepojiť celkový dojem v interiéry. Osvetlenie sa stane šperkom vášho bývania a dokáže uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov.  

BJORN + BALLE

Toto dizajnérskej duo navrhuje svietidlá so zmyslom pre aktuálne trendy… Sú autormi svietidla STRAP36 ktoré v roku 2017 získalo dve prestížne dizajnérske ocenenia – Red Dot Design Award a iF Design Award.

Hmotnosť 0,89 kg
Farba

Biela, Čierna, Sivá

IP krytie

20

Typ svetelného zdroja

GU10 (nie je v dodávke)

Napätie

230V

Typ vypínača

ON/OFF na základni

Materiál

Kov/drevo

Rozmery tienidla (výška / Ø / šírka)

26cm / 7,5cm / 13cm

Dĺžka kábla

180cm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Brand

Nordlux