Loxone Air Base Extension

Ideální pro rekonstrukce

Loxone Air Base Extension bol vyvinutý špeciálne pre využitie bezdrôtovej komunikácie v inteligentný elektroinstalci. S jedným Loxone Air Base Extension možné integrovať až 128 Air zariadení. To prináša veľkú flexibilitu a možnosti do budúcnosti.

Skvelý dosah –vďaka technológii Mesh

Loxone Air je založený na technológii Mesh. Dáta je možné prenášať na veľké vzdialenosti vďaka tomu, že každý prvok, ktorý je pripojený na napájanie, funguje aj ako repeater. Čo to v praxi znamená? V podstate nekonečný dosah bez ohľadu na steny či podlažia a perfektnú odozvu aj pri veľkom množstve zapojených komponentov

 

Minimálna spotreba

Bezdrôtová komunikácia je veľmi úsporná. Vďaka tomu je spotreba energie minimálna. Batérie v Air zariadeniach vydrží celé roky.

Rýchlosť

Všetky príkazy sú vykonané okamžite. Stlačíte tlačidlo a okamžite vidíte, čo sa stalo. Nespoznáte rozdiel oproti klasickým vypínačom.

100% optimalizácia

Air technológie a všetka Air zariadenia sú určené na Plug & Play použitie. Predovšetkým ale perfektne spolupracujú so všetkými Loxone produktmi.

Možnosť aktualizácie

Každé zariadenie zvláda aktualizácie firmvéru. Všetky produkty Loxone stále získavajú nové funkcie a len tak nezastarají. 

Mesh Technológia – Komunikácia Loxone Air je preto založená na technológii Mesh. Vďaka tomu pripojené zariadenia rozširujú signál a zvyšujú stabilitu.

Šifrovanie – Komunikácia medzi výrobkami Loxone Air je zabezpečená podľa súčasných štandardov IPSec.

Obsah balenia:

  • 1 × Air Base Extension
  • 1 × SMA anténa
Loxone

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Brand

LOXONE