Perfektná regulácia izbovej teploty
Vďaka Loxone Air hlavici bude vaša domácnosť precízne regulovať teplotu v každej miestnosti zvlášť a optimálne využije energia pre kúrenie aj chladenie. Kúrenie navyše spolupracuje napr. S tienením, čo znamená maximálny komfort a tiež úspory.

S chytrou hlavicou môžete sami rozhodnúť, čo chcete ovládať. Hodí sa pre reguláciu vykurovania, chladenia, ale rovnako tak pre riadenie vetrania. Je len na vás, kde budete chcieť efektívne riadiť Váš šikovný dom a ako – Miniserver vám vždy podá pomocnú ruku.

Jednoduché sprevádzkovanie – ako vždy

Pripojte hlavicu v rozvádzači kúrenia alebo na radiátory na napájanie: Hlavica budú v Loxone config automaticky rozpoznané a naprogramujete je behom pár minút.

 

Integrovaný teplotný senzor

Vďaka integrovanému teplotnému senzoru priamo v Hlavicu Air môžete precízne merať teplotu v miestnosti a tiež ju regulovať.

 

Tichý chod

Hlavica je vybavená kvalitným krokovým motorčekom, ktorý sa stará o mimoriadne tichý chod hlavice.

 

Kompatibilný s bežnými šróbeniami

V balení hlavice nájdete štandardný adaptér ventilu (VA80). Vďaka nemu je hlavica kompatibilná so všetkými bežnými šróbeniami.

 

Tlačidlo pre individuálne využitie

Hlavica Air je vybavená tlačidlom, ktoré môžete ľubovoľne použiť. Aktivujte napr. Režim kúrenia alebo spínajte spotrebiča.

 

Integrované LED diódy

Stavové LED diódy na hlavici Tree Vám dávajú vedieť o stave ventilu – o jeho otvorení, statusu, atď.

 

Obsah balenia:

1 × Hlavice Air
1 × Adaptér ventilu VA80
2 × AA baterie

Loxone

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Brand

LOXONE