Loxone stropné LED svetlo

Najjednoduchšie voľba pre krásne svetlo

Stropné LED svetlo RGBW od Loxone je najľahší spôsob, ako získať krásne svetlo vo všetkých miestnostiach. Je všestranné a veľmi nenápadné. Kombinuje najmodernejšiu technológiu s nadčasovým dizajnom.

Stropné osvetlenie 2 v 1:
Real Smart Home funkcie súčasťou

Či už chcete teplé biele alebo atmosférické farebné osvetlenie, jemné podkreslenie alebo jasné pracovné svetlo, vo všetkých prípadoch vám skvele poslúži Stropné LED svetlo RGBW.

Integrovaný detektor pohybu tvorí základ pre nespočenosť funkcií moderného domova. Napríklad automatické osvetlenie či detekcia vlámaniu. Chytré svetlo poslúži napríklad aj ako tichý zvonček.

Integrovaný pohybový senzor
Detektor pohybu vo všetkých miestnostiach je základným predpokladom mnohých užitočných funkcií inteligentného domu. Vďaka použitiu stropného svetla Loxone nepotrebujete samostatný detektor pohybu. Je v ňom totiž integrovaný.

Osvetlenie

Koniec tápania v tme. Vstup do miestnosti aktivuje správne svetlo podľa dennej doby. Skvelá      funkcia, ktorá je štandardné pre všetky Loxone svetla.


Alarm
Ak by sa niekto pohyboval v dome bez oprávnenia, detektor pohybu to zistí. Dom nepozvaného hosťa vyženie a majiteľa informuje o incidente.


Hudba
Obľúbená hudba po celý deň: Ráno sa aktivuje sa pri vstupe do kúpeľne a postará sa o príjemný vstup do nového dňa.


A ešte viac …
Vďaka 100% integrácii do Loxone je možné využiť množstvo ďalších inteligentných funkcií. Trebárs nočné osvetlenie: tlmené červené svetlo na cestu do kúpeľne bez narušenia spánku.

Ideálne pre izby do 15 m2

Jedno svetlo, veľa možností. Zvlášť v menších miestnostiach sa postará o mnoho úloh a stáva sa nenápadným centrom osvetlenie.

Malá veľkosť – veľký výkon
Výkonné LED čipy zariadi dostatočné osvetlenie vo všetkých situáciách. Jas stropného LED svetla je porovnateľný s jasom 130W žiarovky.

Integrovaný snímač jasu
Vedľa detektora pohybu má Stropné LED svetlo integrovaný tiež snímač jasu. V kombinácii s plnou kompatibilitou s inteligentným domom je to najvšestrannejšie stropné svetlo na svete.

Vysoká oblasť detekcie
Dokonalý prehľad: Detekčná oblasť 360 ° a uhol snímania 110 ° (detekčná oblasť priemerom 8 m pri výške stropu 3 m). Nastaviteľná citlivosť v 4 úrovniach.

Snímanie jasu
Vysoko kvalitný snímač jasu s rozsahom merania od 0,045 luxu do 188 000 luxov.

Loxone technológie
100% kompatibilita všetkých prvkov, hotové funkcie, jednoduchá inštalácia, dlhodobá podpora (aktualizácia).

Plynulé stmievanie
Oveľa lepší výsledok stmievanie v porovnaní s bežnými možnosťami.

Obsah balenia:

  • 1 × Stropní LED světlo RGBW Air
  • 3 × Hmoždinky / šrouby
Loxone
Hmotnosť 2,8 kg
Farba

Antracitová, Biela

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Brand

LOXONE