Prvý grilovacie teplomer integrovaný do Loxone Smart Home

Každý, kto niekedy griloval, vie, že základom pre dokonalý pôžitok zo steaku či roast beefu je správna teplota vnútri mäsa. S Loxone Touch & Grill už mäso nebude nikdy surové ani prepečené a z vás sa stane naozajstný majster grilovanie.

Loxone Touch & Grill je oveľa viac, než napovedá názov, pretože je plne integrovaný do Real Smart Home.

Steak “medium rare” už nebude otázkou náhody a vaši hostia si vždy dokonale pochutnajú.

Loxone Touch & Grill využijete aj mimo dobu varenia a grilovania. Obsahuje štandardné pětitlačítko Touch Pure, takže sa ideálne hodí pre Tlačidlový štandard. Naviac ponúka integrované podsvietenia a odolný povrch, na ktorom nezostávajú odtlačky. Ovládajte svetla, tienenie aj hudbu jedným tlačidlom, ktoré môžete umiestniť kdekoľvek v miestnosti. Vďaka jedinečnému dizajnu sa stane skvelým doplnkom vašej domácnosti.

Kuchyňa alebo terasa: Mobilné Touch & Grill možno použiť na rôznych miestach, a preto je definovaný ako ovládací prvok pre dve rôzne miestnosti. V aplikácii si ľahko určíte, ktorú miestnosť chcete práve ovládať.

Obsah balenia:

1 × Touch & Grill 2 × Teplotní sonda 1 × USB zdroj s 3 adaptéry pro různé země 1 × USB A na Micro B kabel (pouze napájení) 1 × Příbalový leták

Loxone

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.