NFC Code Touch Air

Výborné riešenie prístupu pre dvere, brány, ktoŕe zéroveň predstavuje plnohodnotné zabezpečenie.
Môže byť umiestnený vo vnútri alebo vonku, pracuje vo dne v noci, v horúčave aj chlade. NFC Code Touch ponúka dokonalé riešenie prístupu pre dvere, brány a zabezpečenie. Navyše s moderným a nadčasových dizajnom.

Ľahko sa dostanete do svojho chytrého domu pomocou číselnej kombinácie alebo pomocou NFC tagu

Otvorte si bránu alebo garážové brány pomocou NFC Code Touch.

Zabezpečenie, ktoré máte nainštalované, môžete vďaka NFC Code Touch aktivovať alebo deaktivovať.


Každý člen má svoj kód
Získajte prístup do inteligentného domu pomocou vlastných kódov. Každý člen rodiny má svoju vlastnú číselnú kombináciu.

Jednorazový prístup
Môžu vzniknúť situácia, kedy potrebujete poskytnúť prístup treba susedovi alebo poštovému doručovateľovi. Poštový doručovateľ vám privezie balíček a nechcete alebo nemôžete si ho vyzdvihnúť na pošte? Alebo máte hodného suseda, ktorý vám vyvenčí psa, keď ste v práci? Niekoľkými jednoduchými dotykmi môžete vytvoriť kód, ktorý možno použiť len raz, a sprístupniť tak svoj dom len pre jeden vstup. A to bez ohľadu na to, kde sa v tej chvíli nachádzate.

Časovo obmedzené kódy
Prenajímate ubytovanie alebo máte pani na upratovanie, ktorá chodí upratovať k vám domov každý piatok? Potom radi využijete možnosť časovo obmedzených kódov.

ČASOVÝ INTERVAL
Ak potrebujete, je možné vytvoriť kód, ktorý umožní prístup len v definovanom časovom intervale. Po uplynutí tejto doby sa kód stáva neplatným. Túto funkciu použijete napríklad, ak prenajímate byt alebo dom na víkend.

PREVÁDZKOVÉ DOBA
Otvorte dvere len v časoch od-do. Kód môže platiť len o sviatkoch, určité dni v týždni alebo len v určitom čase, napríklad keď ste na dovolenke. Mimo tieto časy je kód neplatný. Táto funkcia je dobrá pre umožnenie prístupu napríklad pre upratovací službu.


Prístup cez NFC
Nepamätáte si kódy, ale chcete mať prístup do chytrého domu aj pomocou bezpečné klávesnice? Žiadny problém. NFC Code Touch umožnuje bezkontaktné, ale stále bezpečný prístup prostredníctvom integrovanej čítačky NFC.

NFC Smart Tagy
Otvorte si bezpečne dvere alebo bránu pomocou samolepiek od Loxone s integrovanou technológiou NFC, podobne ako platíte bezkontaktnou kartou v obchode.


NFC Prívesok
Používajte Loxone malý, elegantný a odolný prívesok ako zariadenie, ktoré vám nahradia kľúče pre ľahký a bezpečný prístup.


Spúšťanie ľubovoľných funkcií
Máte viac vrát a chcete každá ovládať iným kódom? Žiadny problém. Pomocou nastavených kódov je možné ovládať aj jednotlivo. NFC Code Touch má rôzne možnosti použitia. Sami si rozhodnite, ktoré funkcie chcete kódom ovládať.

Úplná kontrola pomocou aplikácie
Práca s kódmi, ako je vytvorenie kódu pre vaše deti alebo priradenie jednorazového kódu pre poštového doručovateľa, ľahko a rýchlo vyriešite v našej aplikácii. V súlade s našou filozofiou “jedna aplikácia zvládne všetko” ponúkame plnú podporu aplikácie pre všetky funkcie NFC Code Touch.

Obsah balenia:

1x NFC Code Touch Air

1x Loxone NFC Smart tag (nálepka)

Loxone
Farba

Antracitová, Biela

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Brand

LOXONE