Komfortný senzor

Pre optimálnu vnútornú klímu Príjemné teploty v kombinácii s ideálnym vzduchom – inými slovami optimálnu vnútornú klímu – majú významný vplyv na pohodu a zdravie ľudí. Pokiaľ teplota, vlhkosť vzduchu a koncentrácia CO2 * nie sú v harmónii, nebudeme sa doma cítiť dobre a zarábame si na problémy. S pomocou Komfortného senzora môže Loxone spoľahlivo monitorovať všetky dôležité dáta a vďaka tomu sám zabezpečiť optimálne vnútorné prostredie nonstop.

Perfektný pre domácnosti, kancelárie aj komerčné objekty Odporúčame umiestniť Komfortné senzor kamkoľvek, kde je potrebné často vetrať.

Smart Home

Čerstvý vzduch a príjemné teploty v jednotlivých miestnostiach sú základ pre pohodlné bývanie. Namiesto nutnosti myslieť na otvorenie a následné zatvorenie okna po každom sprchovaní sa o všetko postará šikovný dom.

Kancelárie

Tu je nutná koncentrácia. Preto je zásadný postrážiť si v kancelárii kvalitu vzduchu a zabrániť bolestiam hlavy.


                                                                                                           Inteligentná automatizácia

Komfortné senzor poskytuje dáta o vývoji teplôt a vlhkosti v miestnosti. Na základe týchto dát dokáže Loxone Miniserver riadiť vykurovanie, chladenie a ventiláciu aj vo veľkých komerčných objektoch.


Plná podpora v aplikácii S dátami z Komfortného senzoru je Loxone Miniserver schopný ideálne riadiť kúrenie aj chladenie po celý deň. V prípade skoršieho návratu domov alebo potreby zmeniť izbovú teplotu je však vždy možné zmeniť izbovú teplotu pomocou mobilnej aplikácie.

Obsah balenia:

  • 1 × Komfortní senzor Tree
  • 1 × 1-rámeček
  • 1 × držák na zeď
Loxone
Farba

Antracitová, Biela

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Brand

LOXONE