Najkrajšie tlačidlo je to, ktoré nie je vidieť.
Aj nábytok môže byť ovládačom pre chytrou domácnosť. Loxone Touch Surface sa ovláda rovnako ako Loxone Touch, ale môže byť umiestnený kdekoľvek chcete. Napríklad pod kuchynskou linkou, pod stolom v obývacej izbe alebo vonku pri bazéne – môžete ovládať svoj domov kde a ako sa vám páči.

Všestranne použiteľný
Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré umožňujú montáž pod kameň, drevo, sklo alebo keramiku, môžete pripojiť Touch Surface k najrôznejším miestam vo svojej domácnosti:

Kuchyňa
Či máte ruky mokré alebo špinavé od cesta, môžete pohodlne ovládať osvetlenie, tienenie, hudbu alebo napríklad odsávač pár.

  Vďaka spolupráci so spoločnosťou Strasser Steine sme vyvinuli Touch Stone pre použitie v kuchyni – dotykové tlačidlo, ktoré je integrované priamo do kuchynskej linky.

 Nábytok
Môžete urobiť zo svojho stola v obývačke ovládací prvok domácnosti. Nie je to ťažká úloha, stačí sa dotknúť na vhodnom mieste stola a môžete ovládať osvetlenie, tienenie alebo hudbu.

 Rôzne povrchy
Každá plocha, rôzne materiály, všetko môže slúžiť ako ovládací prvok pre chytrou domácnosť. Trebárs betónová stena v salóniku alebo keramická dlažba v kúpeľni.

  Buďte kreatívny
Neexistujú (takmer) žiadne hranice oblasti použitia nášho Touch    Surface. Buďte kreatívni a ovládajte svoj inteligentný domov kdekoľvek chcete.

Funkčnosť na mnohých materiáloch
Vďaka Touch Surface môžete ovládať šikovný dom odkiaľkoľvek chcete. Zaručujeme správnu funkčnosť na dreve, kameni, keramike či skle s hrúbkou 1 až 30 mm. 


Dotykové plochy: Päť dotykových plôch stačí pre ovládanie všetkého vybavenia. Každá dotyková plocha môže ovládať niečo iné. Naše odporúčanie je: Veľká plocha ovláda svetla, menšie ovládajú hudbu a tienenie.Ak potrebujete, nalepte samolepiace fóliu (je priložená v balení) s naznačenými bodmi pre ľahšie pochopenie ovládanie domácnosti.

Aktivačné tlačidlo: Dotyková plocha Loxone Touch Surface je vybavená aktivačným tlačidlom, takže sa nemôže stať, že si pri varení omylom spustíte rádio alebo vytiahnete žalúzie. Dotykom aktivačného tlačidla odomknete používaní ovládacej plochy po nastavenú dobu, po uplynutí doby sa plocha opäť zamkne. PS: Aktivačný tlačidlo možné použiť aj pre iné funkcie ako len aktivácie. Napríklad s ním môžete spustiť digestor.

Stavové LED diódy: Ak chcete, zobrazujú integrované LED diódy zostávajúci čas, po ktorý je Touch Surface aktívny. Jednoducho vložte optické vlákna (sú súčasťou balenia) do otvorov v povrchu, pod ktorým je Touch Surface umiestnený.

Odozva – klik: Sami si môžete zvoliť, či má Touch Surface pri dotyku odpovedať zvukovým efektom.

Obsah balenia:

1 × Touch Surface  Tree
1 × Kontúrová fólie
6 × Optické vlákno
1 × Návod pre inštaláciu optických vodičov
1 × Príbalový leták

Loxone

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Brand

LOXONE